intihal tespit

İntihal Tespit ve Düşürme

İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp kendisinin gibi gösterme veya başkalarının konusunu benimseyip uygun olmayan bir şekilde kullanma olarak tanımlanmaktadır.

yakalanmamış olması, kişi ve danışmanı arasında yeterli iletişimin mevcut olmaması ve kişinin yaptığının intihal olduğunun farkında olmaması intihale neden olabilecek sebepler arasında sıralayabiliriz.

Bilerek veya bilmeyerek intihal oranına dikkat edilmeden hazırlanan akademik çalışmalar kişilere büyük oranda zaman ve emek kaybı yaşatmaktadır.

 İntihal oranı tespit programları ücretleri yüksek olduğundan genelde kurumsal olarak üniversiteler tarafından satın alınmakta ve akademisyenler tarafından kullanılabilmektedir.

uygun değilse  (genelde % 20 altı uygun kabul edilir) intihal oranının düşürülmesi konusunda yardımcı olabiliriz.

Sizde ihtiyacınız olan intihal oranı tespit ve düşürme danışmanlığını Uzman Akademik Kariyer‘den almak istiyorsanız “Talep Formunu” doldurmanız yeterli. Talebiniz bize ulaştıktan sonra uzman ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve en uygun çözüm önerileri ile en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Tez danışmanlığı noktasında öncelikle izlenmesi gereken yöntem konu seçimi olmaktadır. Tez konunuzun danışman hocalarınız tarafından kabul görmesi halinde tez içeriği (content) ve literatür taraması amacıyla tez hazırlanması başlayacaktır. Tez danışmanlığı açısından bilinmesi gereken diğer bir yöntem ise bu hususun üniversitenizin tez yazım kurallarına göre hazırlanmasıdır.

Tez hazırlanması aşamasında her türlü danışmanlık hizmeti ücretsiz olarak tarafımızdan verilmektedir. Tezleriniz teslim tarihinden önce teslim edilecektir. Tezler her Pazar günü kontrol amaçlı tarafınıza gönderilecektir. Konferans sistemiyle siz ile bu işi yapacak olan danışman hocalarımız arasında tezin durumunun tespiti açısından konuşma yapılacaktır.

Güzel ülkemizin güzide öğrencileri. Sevgili Adanalı öğrenci arkadaşlarımız. Çukurova Üniversitesi’nin öğrencileri için artık sadece büyük şehirlerde görmüş olduğunuz hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Adana Tez Hazırlatma Merkezleri olarak artık tezleriniz, ödevleriniz, projeleriniz için yanınızdayız.  Bunun yanında en kaliteli ve doğru çeviri hizmetleri için de Adana İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi hizmetinizde. Ve yine bir başka uzmanlık alanı ile de yani Adana Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi merkezimiz ile de hizmetinizdeyiz.

Adıyaman Üniversitesi öğrencilerimiz için de artık hizmete hazırız. Adıyaman Tez Hazırlatma Merkezlerine başvuran, telefon eden, talep formunu dolduran tüm arkadaşlarımız için hizmete hazırız. Tamamıyla uzman bir ekip tarafından yapılan Adıyaman İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi birimimiz ile tüm çevirilerinizde bir numarayız. En doğru, en akıcı Türkçe ile hazırlanmış çevirileriniz ve yine Adıyaman Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi merkezimiz tarafından hazırlanmış, transkibe edilmiş metinlerimizle ülkemiz bilim camiasına katkıda bulunacaksınız.

Kurtuluş Savaşımızın en önemli şehirlerinden olan Afyonlu öğrenci arkadaşlarımız. Afyon Kalesi kadar güçlü bir ekiple artık tezleriniz, ödevleriniz ve projeleriniz için bir adım ötenizdeyiz. Afyon Tez Hazırlatma Merkezlerimiz ile tüm akademik sorunlarına çözüm sunuyoruz. Üstelik inanılmaz fiyatlarla. Ve yine tüm yabancı dil çeviri hizmetleriniz için de biz varız. Afyon İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi sizi büyük şehirlerdeki kurumlara mecburiyetten kurtarıyor. Ve sosyal bilimci arkadaşlarımız için de Afyon Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi merkezimiz ile matbu ya da el yazması fark etmez tüm Osmanlıca çevirilerinizi yaptırabilirsiniz.

Sevgili Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencileri. Ağrı Tez Hazırlatma Merkezleri olarak artık her türlü tez, ödev, seminer, proje hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz. Bunun yanında her türlü profesyonel çevirileriniz için de Ağrı İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak sizinle beraberiz. Ancak büyük şehirlerde alabileceğiniz hizmetler artık ayağınıza geldi. Ağrı Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak da tüm Osmanlıca çevirileriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Aksaray Üniversitesi’nin bütün fakültelerinde görev yapan sevgili öğrencilerimiz. Artık her türlü bilimsel çalışmalarınızda profesyonel bir ekiple, Aksaray Tez Hazırlatma Merkezleri ile çalışabilmenin huzuruna ereceksiniz.  Bunun yanında gerek akademik, gerek kültürel ve diğer tüm alanlarda Aksaray İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak tamamı profesyonellerden oluşan ekibimizle çevirilerinizi yapmaktayız. Sosyal bilici ve araştırmacı öğrencilerimiz için de Aksaray Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak buradayız, haydi ne duruyorsunuz!

Tarih kokan güzel Amasya’nın güzel üniversite öğrencileri, akademisyenler. Yoğun taleplerinizi duyduk ve artık sizinle de birlikteyiz. Amasya Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi merkezi olarak her türlü Osmanlıca çevirileriniz için sizinle omuz omuzayız. Bunun yanında tüm ödev, proje, tez, yüksek lisans, doktora gibi çalışmalarınızda da Amasya Tez Hazırlatma Merkezleri olarak hizmete hazırız. Ve siz çeviri sıkıntısı yaşayan dostlarımız. Sizin için de artık Amasya İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi merkezimiz hizmetinizdedir. İstediğiniz zamanda bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Güzel Türkiye’nin güzel başkenti Ankara’nın, Ankara Üniversitesi’nin, ODTÜ’nün, Gazi Üniversitesi’nin ve diğer üniversitelerimizin güzide öğrencileri. Ankara Tez Hazırlatma Merkezleri olarak artık sizin de hizmetinizdeyiz. Her türlü teziniz için biz profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Bunun yanında her türlü, her aşamadaki çeviri hizmetleriniz için de Ankara İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak sizin yanınızdayız. Ve yine çevirisi gerçekten zor olan Osmanlıca çevirileriniz için de Ankara Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi merkezimiz sizinle birlikte.

Antalya’dan, Akdeniz Üniversitesi’nden bizimle irtibat kurarak yardım isteyen, bizimle çalışmak isteyen sevgili öğrenci ve akademisyen arkadaşlarımız. Antalya Tez Hazırlatma Merkezleri olarak artık sizinle de birlikteyiz. Her türlü tez, ödev vb. gibi çalışmalarınızda danışman hocalarımızla güçlü bir akademik kariyerin basamaklarını tırmanın. Bunun yanında tüm amatör ve profesyonel çalışmalarınız için Antalya İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak başarılarınıza katkıda bulunmak istiyoruz. Ve yine Antalya’daki tüm sosyal bilimciler, tarih ve edebiyat âşıkları için de Antalya Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak tam profesyonel çeviriler yapıyoruz.

Kısıtlı imkânlarına rağmen Eğitim aşkı adına bütün zorluklara göğüs geren sevgili Ardahan Üniversitesi’nin çok ama çok değerli öğrencileri. Sizin için kısıtlı imkânları kaldırmak amacıyla yola çıktık ve Ardahan Tez Hazırlatma Merkezleri olarak hakkınız olan tüm hizmetleri sizin ayağınıza getirdik. Böylece size bir nebze de olsa yardımcı olmanın hazzına erişeceğiz. Bunun yanında yine tamamıyla profesyonel bir ekibin yapacağı Ardahan İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri  Tezi çeviriler ile sizinle, sizin hizmetinizde. Ve bunun yanında tüm Osmanlıca çeviri hizmetleriniz için de artık tek adresiniz var: Ardahan Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi merkezimiz.

Artvin’deki tüm üniversite öğrencilerimiz, akademisyenlerimiz, araştırmacılarımız. Artık bütün çalışmalarınızda, tez, proje, ödev, yüksek lisans, doktora gibi çalışmalarınızda Artvin Tez Hazırlatma Merkezleri olarak sizinle kader arkadaşlığı yapmak üzere yola çıktık. Her türlü danışmanlık hizmetimizle sizinle birlikteyiz. Yine tamamen profesyonellik isteyen çeviri hizmetleriniz için de biz sizinle birlikteyiz. Artvin İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak her türlü çevirilerinizde doğru çeviri yaptırmanın mutluluğunu yaşamınızı istiyoruz.  Ve yine Tarih, Edebiyat öğrencilerimiz için de, araştırmacı ve arşiv çalışmacıları için de Artvin Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak hizmetinizdeyiz.

Ege Bölgemizin ve ülkemizin efeler diyarı Aydın’ın, aydınlık yürekli tüm öğrencileri, akademisyenleri, araştırmacı ve yazarları. Aydınlığınıza katkıda bulunmak adına çıktığımız bu yolda sizinle olmaktan onur duymaktayız. Her türlü tez, doktora tezi, ödev, proje gibi çalışmalarınızda Aydın Tez Hazırlatma Merkezleri olarak bu kutlu yolda sizinle birlikteyiz. Ve yine tüm akademik, amatör ve diğer İngilizce çevirilerinizde Aydın İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak en büyük yardımcınız olmaya kararlıyız.  Ve yine tüm Osmanlıca matbu ve elyazması çevirilerinizde de artık tek adresiniz var: Aydın Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi.

Bir taraftan sene sonu sınavları, bir taraftan arkadaşlarla vedanın verdiği hüzün, bir taraftan mezuniyet hazırlıkları Balıkesir’deki tüm öğrenci arkadaşlarımızın yoğun şekilde yaşadığı duygular. Siz bu duyguları yaşayın doyasıya, Balıkesir Tez Hazırlatma Merkezleri olarak biz sene sonu ödev, tez, proje ve doktora tezlerinizi hazırlayalım. Hatta bununla da yetinmeyelim ve tüm çeviri hizmetleriniz için Balıkesir İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak hizmetin en kalitelisini en ucuz fiyata sunalım. Ve Balıkesir Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak da tüm Osmanlıca çevirilerinizi de tam profesyonel ekibimizle yerine getireceğiz.

Bartın’daki tüm öğrenci arkadaşlarımız. Artık sadece büyük şehirlerde göreceğiniz akademik bir danışmanlık hizmetini ayağınıza getirdik. Bartın Tez Hazırlatma Merkezleri olarak her türlü tez ve ödevlerinizde profesyonel destek vermekteyiz. İste telefonla, ister sitemiz üzerinden ve sürekli iletişim içinde olarak. Bunun yanında Bartın İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak da her türlü çeviri hizmetlerinizi en özenli şekilde yapıyor ve size sunuyoruz. Ve bunların yanında artık tüm Osmanlıca çeviri hizmetleriniz için de ziyaret edeceğiniz tek adres: Bartın Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olacaktır.

Sevgili Batmanlılar, Sevgili Batmanlı öğrenci arkadaşlarımız. Lisans, ön lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerimiz.  Tüm çalışmalarınızda en kaliteli hizmeti almak sizin de hakkınız dedik ve sizlere hizmet etmek için Batman Tez Hazırlatma Merkezleri olarak hizmete devam ediyoruz. Bunun yanında Batman’da bulamayacağınız kalitede uzman ekibimiz tarafından oluşturulan Batman İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak her türlü çevirilerinizde yanınızdayız. Ve çevirisi gerçekten çok zor olan, doğru çevrilmesi şart olan Osmanlı çevirileriniz için de Batman Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak hizmetinizdeyiz.

Eğitim gibi uzun bir yol sürecinde her türlü tez, ödev, makale gibi konularda destek almak isteyen Bayburtlu öğrenci arkadaşlarımızın artık en yakın Bayburt Tez Hazırlatma Merkezleri olacaktır. Sizler de bu kaliteli hizmeti almak isterseniz bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Hatta bunun yanında tüm çeviri hizmetleriniz, ödevleriniz için de artık vazgeçemeyeceğiniz adres Bayburt İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezidir. Tüm matbu veya el yazması Osmanlıca çeviri hizmetlerinizde de size yardım etmek için bekleyenler Bayburt Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezin de sizleri beklemektedirler.

Halen üniversitede okuyan, son sınıfta olan veya yüksek lisans ya da doktora yapan Bilecikli öğrenci arkadaşlarımız. Artık en büyük yardımcınız, danışmanınız, yol arkadaşınız Bilecik Tez Hazırlatma Merkezleri olacaktır. Her türlü sorununuzda bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Size bir telefon uzaklığındayız. Ve yine her türlü çeviri işlemleriniz için tamamı akademik kariyer sahibi çevirmenlerimiz ile Bilecik İngilizce Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak sizinle, size hizmet etmek için yola çıktık. Sadece bu kadar mı, elbette değil. Tüm Osmanlıca çeviri hizmetleriniz için de Bilecik Osmanlıca Kurumsal Çeviri Merkezleri Tezi olarak her zaman yanınızda olacağız.

Talebinizi Bize İletin

uzmantezmerkezi.com olarak her biri alanında uzman, akademik deneyim sahibi çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Siz de ücretsiz ön danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın.